Sezon 2024 Pro Padel Liga zapowiada się wybuchowo. Od kilku miesięcy zespoły prezentują swoje składy i wygląda to obiecująco świetne przedstawienie do USA!

Ta liga, która ma tendencję do stania się pierwszą ligą padel profesjonalista w Ameryce Północnej, znajduje się pod reflektor od ogłoszenia niektórych zespołów obecnych w tym roku. Po pierwsze, z pewnymi osobistościami jako właścicielami franczyzy. Myślimy w szczególności o Daddy Yankee i jego zespół Kozy Flowrida dont już rozmawialiśmy.

Kozy Flowrida przybywają z prawdziwą armadą: bliźniakami alayeto, Aranzazu Osoro, Pablo Lima et Paweł Lijo.

Jednak nie jest to jedyna drużyna, której udało się przyciągnąć wielkie nazwiska w tym sporcie:

  • Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Niedźwiedzie polarne z Toronto zaapelował Victoria Iglesias, Marina Guinart, Javiera Barahonę lub Pincho Fernandeza.
  • Do Matryca Arkansas, znajdziemy w szczególności Patty llaguno, Gonzalo Rubio, Mario del Castillo et Cata Tenorio.
  • Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Atlantyki Nowego Jorku Padel Klub będą mieli w swoich szeregach Federico Chingotto, Juana Martina Diaza, Lucasa Campagnolo, Virginia riera et Tamary Icardo. Bardzo, bardzo ciężki!

Ciekawa rzecz w Pro Padel League polega na tym, że oprócz kilku zawodników obecnych na zawodowych ringach, jak widać, grę zajmą się także emeryci. Juan-Martin Diaz, Pablo Lima, Mapi i Majo Alayeto wszyscy przeszli na emeryturę na kilka tygodni. Cata Tenorio odwiesił słuchawkę jakiś czas temu.

Na chwilę obecną nie wszystkie drużyny ogłosiły, którzy zawodnicy uzupełnią skład na sezon 2024. Jednak biorąc pod uwagę nazwiska, które już mamy, możemy spodziewać się jedynie bardzo dobrych meczów!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.