Club Hangar i SFR Réunion z dumą ogłaszają wprowadzenie na rynek padel P1000, które odbędzie się na Reunion w dniach 8–11 lutego.

To wydarzenie padel to obowiązkowy punkt w sportowym kalendarzu wyspy. Będzie gospodarzem delegacji zawodników o światowej renomie i zapewni cały tydzień intensywnej rywalizacji i zabawy dla całej rodziny.

Konkurs na wysokim poziomie

P1000 powita graczy z padel czołowi gracze, którzy rywalizują w czołówce francuskiego rankingu, jak para Baptiste Mourra (28 FFT) / Simon Wagner (30 FFT) i Dorian De Meyer (25 FFT) / Thomas Vanbauce (42 FFT).

Turniej zapewnia spektakularne mecze na wysokim poziomie z naszymi lokalnymi drużynami, w tym aktualnymi mistrzami Reunion, Simonem Iafare i Baptiste Maitre, którzy świeżo zwyciężyli w P500 u siebie w hangarze. Zwróć także uwagę na obecność zespołu uderzeniowego Alexandre Pichon de Bury / Paul Teyssedre. W ciągu czterech dni w hangarze spodziewanych jest ponad 50 drużyn.

Zajęcia dla wszystkich

Oprócz zawodów P1000 SFR zaoferuje każdemu zróżnicowany program, zaczynając od ekskluzywnego wieczoru wystawowego z okazji rozpoczęcia turnieju w środę, 7 lutego o godzinie 18:XNUMX. Ten otwarty dla wszystkich wieczór będzie niepowtarzalną okazją, aby przyjść i zobaczyć profesjonalnych graczy w akcji. Gracze będący członkami będą mogli także odbywać z nimi sesje, aby przetestować swoją technikę i uzyskać cenne rady. Przez cały czas trwania turnieju w hangarze zapewnione zostaną atrakcje dla rodzin, loteria fantowa z nagrodami, strefa cateringowa z burgerami, lodziarnia, a także gry zaprojektowane specjalnie z myślą o dzieciach.

Silne wsparcie ze strony naszych partnerów

Wydarzenie to było możliwe dzięki wsparciu naszego głównego sponsora, firmy SFR, ale także kilku partnerów, którzy na co dzień wspierają Hangar: Terres de cafe, Conforama, Volvo, Quezac i Novaboost, grupa Exa oraz Trahera Construction. Ich zaangażowanie w padel i społeczność lokalna odgrywają kluczową rolę w powodzeniu tego wydarzenia.

Tagi