Zespół Nox nadal się rozwija w 2024 roku. Widziałeś to w ten weekend podczas FFT Padel Tour z Nantes do UrbanaPadel Nantes Carquefou z Yoana Boronada, Adrien Maigret i nowym ambasadorem marki, Fiona Ligi.

I przynajmniej możemy powiedzieć, nawet jeśli zwycięstwo się nie skończyło, że Noxowi udało się umieścić dwóch graczy w finale tego pierwszy P2000 w tym roku. W przypadku mężczyzn Adrien Maigret i jego partnerka Adria Mercadal przegrali w dwóch setach z mistrzami Francji Bastienem Blanqué i Thomasem Leygue.

Zespół Nox Padel

Wśród kobiet Fiona Ligi również dotarła do finału P2000 wraz ze swoją nową partnerką Tiffany Phaysouphang. W meczu o tytuł obie przyjaciółki zostały pokonane przez Charlotte Soubrié i Lucile Pothier.

Zwróć uwagę na kontuzję Yoana Boronada, która wyjaśnia jego brak udziału w tym wydarzeniu FFT Padel Tour oraz kolejne turnieje we Francji i na arenie międzynarodowej.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.