Babolat wprowadza na rynek nowy sprzęt Juana Lebrona na rok 2024.

Jet Premura 2 ludzie Juan Lebrón 

Buty Jet Premura Padel odkrywa się na nowo, aby po raz kolejny złamać kody. Jet Premura charakteryzuje się innowacyjną konstrukcją, dwoma dużymi oknami wentylacyjnymi w górnej części i jeszcze zmniejszoną wagą Babolat Padel zapewnia wyjątkowy komfort i oddychalność. Jest to wynik ekskluzywnej współpracy ze światowym numerem 1 i pozwoli Ci grać w barwach Juana Lebrona.

Koszulka z okrągłym dekoltem Juan Lebrón

T-shirt Juana Lebrona z okrągłym dekoltem został zaprojektowany w ścisłej współpracy z zawodnikiem. Skonstruowany i wyprodukowany ze szczególną starannością, z poliestru pochodzącego z recyklingu, będzie mu towarzyszył podczas wielu turniejów na całym świecie. Komfort, elastyczność i lekkość łączą się dla Twojego dobrego samopoczucia. Dyskretny podpis El Lobo jest jego odzwierciedleniem Babolat. Dopracowane detale łączą się ze sobą, tworząc stylowy wygląd.

Szorty Juan Lebrón

Spodenki Juan Lebrón zostały opracowane i zaprojektowane po licznych dyskusjach z zawodnikiem. Nowy materiał o naturalnej elastyczności w połączeniu z poliestrem pochodzącym z recyklingu zapewnia tym spodenkom komfort niezbędny podczas najbardziej intensywnych meczów. Dwie boczne kieszenie pomieszczą piłki, elastyczny pas można regulować za pomocą sznurka. Długość nogawki 16 cm.

Aby dopełnić ten strój, co może być lepszego niż nowa pala pochodząca z Kadyksu?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !