Adrien Maigret dodaje nową strunę do swojego łuku. Człowiek, który jest konsultantem Canal + i zawodnikiem reprezentacji Francji, jest teraz gospodarzem jego podcastu: Tortilla Adri.

Ten podcast na 100% padel dzieje się na platformie Twitch, w każdy poniedziałek wieczorem, od godz 19h do 21h. W każdym programie Adrien Maigret przyjmuje kilku gości. Wielkie nazwiska w padel Pojawiły się już francuskie, m.in Jérémy Scatena, Alix Collombon lub Benjamin Tison.

Podcast jest na żywo i widzów mogą zadawać gościowi dnia dowolne pytania. Interaktywny sposób na rozmowę wszystkich jego ulubionych graczy !

Dla tych, którzy nie mogli śledzić podcastu, wszystkie powtórki są dostępne na kanale youtube autorstwa Adriena Maigreta.

W tym tygodniu bez tortilli. Jednak termin spotkania został już ustalony na przyszły tydzień… z tajemniczym gościem, ale nie dla Padel Magazine, bo będzie o tym Walentynkowe drzwi których już nie mamy!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.