To kolejny mocny cios dla A1. Po kilku niepowodzeniach w tym roku i ostatnio odwołanie Wielkiego Mistrza Bahrajnu, A1 Miami Master zostaje przełożony. Nie odbędzie się ono w dniach 6–12 listopada, jak pierwotnie planowano.

To szóste odwołanie wyścigu na torze prowadzonym przez Fabrice'a Pastora. Jeśli chodzi o Miami, jako główny powód opóźnienia wymienia się „problemy organizacyjne”. Na razie nie ustalono nowego terminu.

Tym samym dwa z czterech ostatnich turniejów sezonu 2023 nie odbędą się na torze A1, chyba że uda się znaleźć rozwiązanie dla imprezy w Miami. Na chwilę obecną organizacja nie potwierdziła żadnego ostatecznego odwołania. W związku ze zbliżającym się zakończeniem sezonu oczekuje się, że wkrótce pojawi się więcej informacji.

"Mistrzostwa Miami Masters przełożone. Infinity Sports LLC, spółka zarządzająca ostatnimi turniejami Masters sezonu 2023 zaplanowanymi w Miami w tygodniu od 6 do 12 listopada, poinformował nas o tym Miami Master musiał zostać przełożony ze względów organizacyjnych. Szczegóły nowego terminu zostaną podane w najbliższych dniach” – powiedziano nam w sieciach społecznościowych toru.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.