Laura Clergue zakłada nowy kapelusz: kapitana drużyny France Jeunes. Konsultant Canal+ przejmuje zatem opaskę kapitana i będzie odpowiedzialny za drużynę France Young Girls.

Zastępuje Christiana Collange i dołącza do zespół już na miejscu, złożony z Yann Auradou, Geraldine Sorel et Yannicka Maurela !

Laura Clergue od dawna jest dobrze znaną postacią w serialu padel We Francji. Jest jedną z emblematycznych postaci tej dyscypliny we Francji. Dziś znajdziemy ją na planie Canal+, na swoim kanale Youtube et nawet na sądach !

Odtąd to właśnie na ławce będziemy się znajdować pierwszym francuskim zawodnikiem, który grał na zawodowym torze World Padel Tour. Co więcej, jej kolejny termin na stanowisku kapitana zbliża się wielkimi krokami, a ona będzie obecna na tym wydarzeniu Spotkanie U16/U18 w Palavas za 15 dni.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.