Przygoda rozpoczęła się w 2017 roku pomiędzy Nox i Agustin Tapia nie zamierza przestać! Tak naprawdę hiszpańska marka ogłosiła na Instagramie, że jej relacje z Argentyńczykiem potrwają co najmniej do 2028 roku!

Przedłużając kontrakt „geniusza z Catamarki” na kolejne cztery lata, Nox nie podejmuje zbyt dużego ryzyka. Rzeczywiście, Agus ma zaledwie 24 lata i już jest na szczycie padel świecie i jeśli nie dojdzie do poważnej kontuzji lub prawdziwego kataklizmu, nadal będzie częścią elity padel na całym świecie w 2028 r. Dlatego Nox nadal zapewnia dobrą widoczność przez jakiś czas.

Ze swojej strony zawodnik kontynuuje markę, która towarzyszy mu od debiutu wśród zawodowców i będzie mógł nadal zachwycać fanów swoim znakomitym Linia podpisu AT10. Więc wszyscy są szczęśliwi!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !