Fanem jest hiszpański piosenkarz Pablo Alboran padel. Pokazał to za pomocą Post na Instagramie w którym widzimy, jak dobrze się bawi i wykazuje wielką determinację na torze.

Z drugiej strony, jak sam mówi, jego technika wymaga jeszcze doskonalenia. Rzeczywiście, jedyne, co możemy powiedzieć, to to, że jego chwyty rakietowe nie wydają się zbyt ortodoksyjne. Ponadto jest wyposażony w buty, które tak naprawdę nie nadają się do ćwiczeń padel. Mała rada: jeśli chcesz grać na swoim najlepszym poziomie i uniknąć kontuzji, nie bierz przykładu z piosenkarza, który ma ponad 7 milionów obserwujących na Instagramie. Zamiast tego idź na spacer tutaj !

Najbardziej spostrzegawczy również zauważy, że Pablo bawi się Kuikma PR190, wyjątkowo lekka pala (320 g) i doskonale dostosowana dla początkujących graczy. Dobry punkt dla pana Alborana!

Teraz pozostało tylko popracować nad tą techniką... Kto chce się zgłosić na ochotnika i pomóc?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !