PIĘĆ PADELÓW STAJE SIĘ MARKOWYM PIERWSZYM ŁAŃCUCHEM PADELÓW WE FRANCJI, WIĘCEJ NIŻ PODSTAWY 2018 ROZPOWSZECHNIANE W KLUBACH 50.

Marka LE FIVE PADEL będzie unikalnym sztandarem grupy LE FIVE ze względu na swoje działania na padlu. Sieć kompleksów to już sądy Padel 32 z niedawnym otwarciem w Limoges i rozbudową strony Annemasse. Pionier w rozwoju padla we Francji, grupa będzie kontynuować ekspansję w 2018 z planowanymi otwarciami 5, dzięki czemu będzie w sumie ponad 50 krótki. Pierwszy łańcuch padel we Francji ma wreszcie swój ślad!

Pionierska i wiodąca rola padel we Francji

To właśnie w 2013 grupa, dobrze znana graczom Foot5, postanowiła rozpocząć przygodę z padelem z jedną ambicją: przyspieszyć rozwój stagnacji na rynku o łącznej krajowej krótkiej pozycji 64.

Od stycznia 2014, wraz z otwarciem kompleksu Champigny-sur-Marne, sieć wita swoich pierwszych graczy wiosłowych ... a ten rok będzie kluczowy na początku dynamiki, ponieważ inne kompleksy 3 otworzą swoje drzwi przy padlu (Bordeaux , Careers-sous-Poissy, Orleans).

Od tego czasu ruch nadal przyspiesza, a na rynku są teraz kluby 172 i pola 382, głównie struktury prywatne. To czyni Padel sektorem eksplodującym w świecie rozrywki we Francji.

Wraz z otwarciem FIVE Limoges we wrześniu ubiegłego roku i boiskiem 2 na FIVE Annemasse w październiku, LE FIVE PADEL umacnia swoją pozycję lidera, dodając 32 short do klubów 13.

Ambitny plan rozwoju z większą liczbą krótkich 50 2018

Zespół LE FIVE będzie kontynuował rozwój w 2018, ponieważ do lata nowe kompleksy 5 będą proponować padel, w sumie 53 short i 18 kluby z otworami Dunkierki, Mulhouse, Reunion, Metz i La Courneuve.

FIVE PADEL nie zamierza na tym poprzestawać, ponieważ wszystkie nowe złożone złożone projekty, które mają być badane, obejmują minimalną krótką wersję 3.

Wzrost wachlarza produktów i usług LE FIVE PADEL

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu 3 na rynku francuskim, tym zebranym w Hiszpanii i adidas Padel, grupa wkracza w fazę przyspieszania wdrażania swoich produktów. Jego wiodąca pozycja i jego krytyczna wielkość kortów Padel 50 pozwoli mu na wdrożenie przepisów, które odniosły sukces w foot5, między innymi dzięki zaawansowanemu doświadczeniu cyfrowemu, dużym konkursom, silnym partnerstwom lub akademiom. dedykowane dzieciom ... w coraz bardziej jakościowym i przyjaznym środowisku.

Ale ponieważ padel nie jest traktowany jak foot5, grupa zdobywa także wiedzę biznesową dzięki zasobom przeznaczonym na padel, zarówno w klubach, jak i na funkcjach przekrojowych, obiecując rok 2018 obfitujący w niespodzianki!

O padlu

Padel Tennis to sport rakietowy uprawiany przez 12 miliony graczy na całym świecie i praktykujący 50 000 we Francji. U naszych hiszpańskich sąsiadów jest to pierwszy sport rakietowy przed tenisem. Można to uznać za koktajl pomiędzy tenisem i squashem rozgrywanym na terenie 20m x 10m otoczonym kratkami i szklanymi ścianami. Zmniejszone wymiary terenu i

zabawa ze ścianami sprawia, że ​​ten sport jest bardzo zabawny i rodzinny, dostępny bez żadnego szczególnego pojęcia. (źródła: FFT, World Padel Tour, Padel Mag, badania publiczne)

O The Five Group

Urodzony w wyniku połączenia w 2016 roku dwóch sieci piłkarskich 5-a-side i Padel Tennis Soccer Park & ​​Le Five, grupa zrzesza ponad 120 pracowników i posiada ponad 40 kompleksów zlokalizowanych we Francji i Hiszpanii. Oferuje swoim klientom intensywne, zabawne i przyjazne doświadczenie w wysokiej jakości obiektach, a także bogatą baterię wydarzeń lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Kompleksy dają również początkującym sportowcom możliwość uprawiania swojej pasji we wszystkich jej formach: piłkarskich urodzin, kursów dla dzieci i szkółki piłkarskiej, a także organizowania seminariów i imprez firmowych. W sumie każdego roku obsługuje się 2,5 miliona klientów

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.