W Stanach Zjednoczonych nasila się rozwój sportów rakietowych. Nallé Grinda wspomniał o tym w drugim odcinku „Radości Padel"i Tony Parker również opowiedział nam o tym w wywiadzie : IWygląda na to, że mała żółta kula może wybuchnąć na amerykańskiej ziemi. Nowy projekt poświęcony padel ma ujrzeć światło dzienne w krainie Wujka Sama.

klub wiejski i padel w kilku amerykańskich miastach

„Mistrz memów” na Instagramie, Litquidity, zarządzane anonimowo konto, mobilizuje środki na urzeczywistnienie śmiałego projektu: uruchomienie Bond Racquet i klub odnowy biologicznej, prywatny klub sportowy stworzony specjalnie dla miłośników sportu. padel. Wyjaśniła to influencerka na pieniądze "Celem jest stworzenie nowoczesnego klubu sportowego w stylu nowojorskim".

Twórca Litquidity aspiruje do stworzenia swego rodzaju współczesny klub country przedstawia korzyści płynące z sieci społecznościowych. Aby to zrobić, polega na członkostwie wielu brokerów.

Płynność Klubu Bonda

Nie jest sam w tym przedsięwzięciu. W projekt zaangażowani są również Waylon Chin z First Serve Partners i Antonio Torri, założyciel akademii tenisa. Jak na razie wszystko idzie wspaniale, przyszły klub otrzymał już wsparcie finansowe od inwestorów indywidualnych, funduszy hedgingowych, grup private equity i innych firm finansowych.

Plan przewiduje otwarcie anten o godz Manhattan, Miami i Hamptons. Koncepcja została już zaprezentowana w Hamptons podczas dwóch imprez pop-up tego lata. Ponadto na korcie widziano wybitne osobistości, m.in ikona tenisa Roger Federer a także założyciel słynnej marki streetwearowej Kith, Ronnie Fieg.

Bond Club Litquidity Roger Federer

Coraz więcej projektów w kraju Wujka Sama

Projekty z padel nasilić się w Stanach Zjednoczonych. Wtorek, obwód A1 Padel oficjalnie ogłoszono dzierżawę Wielkiego Mistrza w Nowym Jorku. W Wielkim Jabłku powstały już dwa kluby (Padel Haus, rezerwat Padel). W Stanach Zjednoczonych tzw padel pasuje do dużych kompleksów, takich jak Bond Racquet and Wellness Club, który zaoferuje znacznie więcej niż tylko plac zabaw, integrując wymiar „dobrego samopoczucia” z saunami i basenami.

Anonimowy influencer stojący za tym projektem twierdzi, że ma „ambicja stworzenia marki, która jest zarówno krajowa, jak i międzynarodowa”. Potwierdzenie tej wizji zostanie wystawione na próbę w nadchodzących dniach wraz z zorganizowaniem „Łóżko kubkowe”, konkurs, który posłuży jako test naturalnej wielkości.

Wincenty Gallie

Fan piłki owalnej, okrągłej, ale i sportów rakietowych, ukąsił go padel w młodości w Galicji. Vince, równie dobrze czując się przed kamerą, jak i za mikrofonem, będzie mógł wnieść swoją wizję i doświadczenie jako fan małej żółtej piłki.