Dziennikarz Carles Prat, lat 50, zmarł nagle wczoraj w Roses (Hiszpania). Zaangażowany w padel przez wiele lat Katalończyk, który pracował m.in. w Katalońskiej Federacji padel, był ostatnio znany ze swojego kanału na Twitchu Padel20.

Rozumiecie, odchodzi wielki dziennikarz naszego sportu. W ciągu ostatnich godzin hołdy pomnożyły się. Luigi Carraro, Paquito Navarro, Ariana Sanchez, Federacja Hiszpańska, Juan LeBron… wiele osób zareagowało na śmierć Carlesa Prata. Ze swojej strony Premier Padel uczczono minutą ciszy w Acapulco przed finałem mężczyzn.

Fernando Belasteguin również udał się tam ze swoim przesłaniem na Twitterze: „Spoczywaj w pokoju, drogi Carlesie… Jeden z pierwszych, którzy weszli na ścieżkę padel oraz informowanie, którego jedynym celem jest pomoc w rozwoju tego sportu. Składam kondolencje jego rodzinie i przyjaciołom.”

Cały zespół Padel Magazine składa najszczersze kondolencje bliskim Carlesa Prata.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !