To bardzo zaskakująca decyzja! Mistrzostwa Świata padel odbędzie się po raz drugi z rzędu o godz Katar. tutaj jest komunikat prasowy FIP przetłumaczone na francuski.

Doha, ponownie wybrany

Miło nam poinformować, że Zarząd, po rozpatrzeniu wszystkich otrzymanych zgłoszeń na organizację XVI Mistrzostw Świata padel przez reprezentacje narodowe 2022, który odbędzie się od 31 października do 5 listopada 2022 roku, postanowił przyznać obiekt:

  • DOHA, KATAR.
    Ponadto chcielibyśmy pogratulować wszystkim federacjom członkowskim, Padel nadal się rozwija, a pod koniec okresu wstępnej rejestracji łącznie 38 krajów wysłało swoją prośbę o udział, ustanawiając nowy rekord, z którego jesteśmy bardzo dumni.

Poniżej informujemy o wstępnie zarejestrowanych krajach, a także o kraju bezpośrednio zakwalifikowanym do ostatniej fazy.

Drużyny męskie (razem 38)

Niemcy, Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Kanada, Chile, Dania, Egipt, Ekwador, Hiszpania, Estonia, Finlandia, Francja, Wielka Brytania, Iran, Irlandia, Włochy, Japonia, Litwa, Meksyk, Monako, Norwegia, Paragwaj , Holandia, Polska, Portugalia, Katar, Czechy, San Marino, Senegal, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, USA i Urugwaj.
Kwalifikacje: Hiszpania, Argentyna, Brazylia, Francja, Włochy, Paragwaj, Urugwaj, Chile, Belgia i Katar (kraj przyjmujący).

Drużyny kobiece (łącznie 34)

Niemcy, Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Kanada, Chile, Dania, Egipt, Ekwador, Hiszpania, Estonia, Finlandia, Francja, Wielka Brytania, Iran, Irlandia, Włochy, Japonia, Litwa, Meksyk, Norwegia, Paragwaj, Holandia , Polska, Portugalia, Czechy, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, ZEA, USA i Urugwaj.
Kwalifikacje: Hiszpania, Argentyna, Włochy, Francja, Brazylia, Belgia, Meksyk, Niemcy, Holandia, Paragwaj.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !