Więc tak, to jest etap francuskojęzyczny, który jest bardziej w Monako, więc być może jesteśmy trochę zaangażowani.

Jednak Monte Carlo Padel Master 2016 to niezwykły rocznik pod względem gry, a także wielu niespodzianek i gier do rozszerzenia.

Jeśli ostatecznie nie było zbyt wielu niespodzianek po stronie zwycięzców Monte Carlo Padel Master, szczególnie wyróżniały się 2 pary:

TELLO / CHINGOTTO: przyszłość duża?

Monte Carlo Padel Master zobaczył, jak ta młoda i zaskakująca argentyńska para TELLO / CHINGOTTO gra prawie na równi z drugim na świecie Paquito / Sanyo z finałów 16e.

Ta młoda argentyńska para zyska sławę w nadchodzących miesiącach, jeśli dojdzie do tego sytuacja finansowa: TELLO / CHINGOTTO. To jest pewne. Mamy nadzieję, że zobaczymy je w przyszłym roku podczas etapów World Padel Tour.

Ci dwaj gracze mają rozróżnienie na to, że są Argentyńczykami numer jeden, ale nie mają wystarczającego wsparcia finansowego, aby przejść do końca swojej historii, nie mogą bronić swojego statusu za granicą, szczególnie w Europie. Puchar Fabrice Pastor, rozgrywany w Padel w Ameryce Południowej, pozwolił im wyrobić sobie markę w swoim kraju i móc wyjść poza to.

Trochę smutku dla naszej francuskiej pary Haziza / Scatena, która niestety była po tej samej stronie stołu, co ci Argentyńczycy podczas kwalifikacji wstępnych na Beausoleil w ostatni weekend.

Prawdopodobnie nasi mistrzowie Francji z innej części tabeli zostaną zaliczeni do kwalifikacji w ostatni poniedziałek.

Kolejne odkrycie, para Argentyńczyk, było jedynym z kwalifikacji wstępnych, który przeszedł przez kwalifikacje i wrócił do stołu finałowego, by w końcu zagrać ze światem 2.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć ich ponownie i przynieść nową krew. Na naszym kanale YouTube znajdziesz ich mecze w namiocie.

GODO / CAPRA: Nietypowa gra!

Kolejna para Argentyna powie i będziesz miał rację! Gonzalo Díaz z Argentyny i Luciano Capra zdołali awansować do półfinałów, pokonując odpowiednio w ćwierćfinałach świat 5 (JMD i Gutierrez) i świat 2 (Sanyo i Paquito).

Czy je odkrywasz? Jednak Gonzalo Diaz jest już starszy. Znamy go zwłaszcza dlatego, że był partnerem Matiasa Nicolettiego do zeszłego roku. Przydomek GODO, gracz po prawej stronie, przeniósł się w lewo, ponieważ jego partner jest leworęczny i dlatego gra po prawej stronie.

Nietypowa para, która sprawia, że ​​udaremniamy i pokazuje, że na powolnej powierzchni, takiej jak Monte Carlo Padel Master, było dla nich miejsce, a zatem stanowią duże problemy dla par wymagających rytmu.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.