O tytuł ubiegało się trzech kandydatów P1 Argentyna która odbędzie się od 20 do 26 maja : Mendoza, Mar del Plata i Kordoba.

Póki co turniej Premier Padel w Argentynie odbył się w Mendozie, ale w tym roku następuje zmiana: P1 Argentina 2024 zostanie rozegrane w Mar del Plata, nad brzegiem morza, na zachodzie kraju. Zawody odbędą się o godz Polideportivo Islas Malwiny i zostanie zorganizowany przez Argentyńskie Stowarzyszenie Padel.

Mar del Plata to nie tylko historyczne miasto rozwoju naszego sportu, ale także Miejsce urodzenia z legendy padel, niedawno na emeryturze: Juan Martin Diaz. Może to być okazja do ponownego zobaczenia JMD po jego występie w Pucharze Hexagon. Chociaż tym razem powinno być poza torem.

P1 Argentina ma jeszcze jedną specyfikę: gracze wchodzą na scenę. Odrzucone podczas poprzednich, zawsze w czołówce w Argentynie, dziewczyny przybędą do Mar del Plata. Szansa dla graczy takich jak Virginia riera, Delfi Brea lub Aranzazu Osoro, aby wystąpić przed swoją publicznością!

Calendario-First-Padel-2024
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.