Weekend 17 i 18 września 2022, ALL IN PADEL SPORTS po raz pierwszy od czasu powstania zorganizuje turniej kategorii P1000 zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory kwalifikacje odbędzie się dnia w piątek wieczór - 16 września 2022- dla obu kategorii, a ostatnia faza w dniu w sobotę i Niedziela.

WSZYSTKO W PADEL SPORT postanowił, że to wydarzenie oferuje graczom profesjonalne leczenie. Osteopaci będą dostępni przez cały weekend, food-truck, klasyczny stół obfitości i pakiet powitalny dla uczestników.

Ten turniej będzie okazją do rozpoczęcia nowego sezonu w ALL IN PADEL SPORT, który zapowiada się szczególnie muskularnie. Rzeczywiście, klub Aix-en-Provence (gmina Bouc-Bel-Air) może przybrać na wadze, zmieniając wymiary. Więcej nie powiemy...

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !