Le padel staje się międzynarodowy, padel demokratyzuje, le padel Amerykanizuje. Rok 2021 upłynie pod znakiem mnożenia projektów tworzenia turniejów Stany Zjednoczone. Skoncentruj się na New Jersey.

Liga Letnia w New Jersey

Ten konkurs padel, zorganizowane przez Tom Price i Jersey Squash i Racketball Club, to prawdziwa amerykańska konkurencja.

40 par, z których wszystkie muszą zarejestrować się pod jedną nazwą (Lobstoppers, Latające Asy…), Rywalizuj w podziałach poziomów. Konkurs pozwala na ulepszenie 5 kortów, które zostały zbudowane bez faktycznego zarządzania.

Nie wystarczy budować korty padel na terytoriach, na których padel jest wciąż nieznany ogółowi społeczeństwa, trzeba je ożywiać i ożywiać.

„W zeszłym roku padel wystartował z latającymi kolorami. Po tym, ludzie bardzo się uzależnili i zacząłem grać całą zimę ” mówi Tom Price.

Obwód USPA

Obwód PACU (Zjednoczone państwo Padel Stowarzyszenie) a rozpoczął się w ten weekend w Miami.

uspa miami 2021 plakat

W pierwszym turnieju odbywającym się w tej chwili znajdujemy Nallé GrindaPrzy Karol Franco. Francuz nie miał w nim uczestniczyć, ale w ostatniej chwili zastąpił swojego zwykłego kolegę z drużyny na amerykańskim torze: byłego tenisistę Guillermo Canas.

Para Grinda / Franco nie ma sensu bronić się w tym pierwszym turnieju zorganizowanym przez USPA, a jeśli uda im się dotrzeć do finału, będziemy transmitować je na żywo na Facebooku we współpracy z „Padel w Miami "! Pozostawanie w kontakcie!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !