Od wczoraj na Forum Grimaldi odbywa się pierwsza edycja wydarzenia Padel Best Expo, wydarzenie dedykowane światu padel organizowanym przez włoską firmę BSG.

Le padel aktualny

Wczoraj rozpoczął się Louis Ducruet, prezydent Barbaguian w Monako i bratanek księcia Alberta II. Wystawa ukazuje aktualne trendy otaczające świat padel poprzez gromadzenie międzynarodowych dostawców w celu zaprezentowania swoich produktów związanych z padel. Publiczność może także odkryć projekty technologiczne proponowane przez innowatorów, takie jak gry w wirtualnej rzeczywistości.

Środowisko Grimaldi Forum zostało zaprojektowane tak, aby ułatwić spotkania pomiędzy ogółem społeczeństwa, profesjonalistami, graczami ze świata padel i entuzjastów na każdym poziomie. Eksperci, trenerzy i sportowcy również na zmianę wypowiadali się podczas warsztatów w ramach Padel Forum, które wniesie dodatkową wartość dodaną do wydarzenia.

Inauguracja Padel Najlepsze Expo 2024

VIP-y na spotkaniu

Druga edycja Piątki Padel W ciągu tych trzech dni odbywa się także Puchar. Z tej okazji na wyjazd przybyło wiele osobistości, szczególnie ze świata włoskiego futbolu: Fabio Cannavaro, Nelson Dida i Andrij Szewczenko. Ten ostatni reprezentował stowarzyszenie Football For Ukraine, dla którego impreza zbierała fundusze.

Headlinerowie mogli wziąć udział w grze na licznych boiskach przygotowanych na tę okazję. Konkursy organizowane w ramach Piątki Padel Puchar został umieszczony pod znakiem inkluzywności, gdzie wszyscy zostali zaproszeni do wyjścia na boisko.

Padel Najlepsze Expo 2024

Opinia Roberty Ceccarelli, prezes BSG i Padel Najlepsze targi: „Padel Best Expo to duża wystawa padel z powołaniem międzynarodowym. Projekt miał na celu przyciągnięcie wszystkich najbardziej wykwalifikowanych komponentów branży oraz wymianę ich doświadczeń sportowych i zawodowych. Zabawa jest siłą napędową wydarzenia i świetnym czynnikiem przyciągającym, który podkreśla także wartości solidarności i waloryzacji międzynarodowej doskonałości sportowej i produkcyjnej."

Roberto Ceccarelliego Padel Najlepsze Expo 2024

Jeśli masz okazję, pojechać i cieszyć się ostatnim dniem Padel Best Expo, będzie można także zobaczyć finał FIP Rise na Forum Grimaldi i zachęcić Francuzi Dylan Guichard i Bastien Blanqué.