W ostatnich latach padel miał Wzrost meteoryczny, ugruntowując swoją pozycję jednego z najbardziej praktykowanych i cenionych sportów rakietowych na całym świecie. Jednak to, co naprawdę potwierdza skalę jego popularności, to odniesienia do niego w innych wszechświatach. W tym przypadku świat rozrywki.

Niedawno pojawił się film, w którym komik przywołuje na myśl padel wywołał poruszenie w sieciach społecznościowych wśród fanów tej działalności. W tej sekwencji Helena Sido zakłada mały sprzęt Cyril Hanouna i rysuje karykaturę padel, co świadczy o integracji tego sportu z kulturą popularną. Oczywiście ten film, który niektórych zirytował, należy (przynajmniej częściowo) ująć w drugim stopniu.

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć daną sekwencję, tak tutaj !

Czy nam się to podoba, czy nie, musimy zdać sobie sprawę, że padel staje się tematem skeczy komediowych, co podkreśla, w jakim stopniu stał się zjawiskiem społecznym. Jak myślisz, w jakim stopniu padel czy uda mu się przejść do kultury popularnej?

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.