Plaża, palmy, błękitna woda, padel... W Club Med Les Boucaniers na Martynice możliwe jest teraz uderzenie piłki nad brzegiem wody.

Już Ci o tym mówiliśmy : Club Med chce rozszerzyć swój katalog i zaproponować padel do 4 nowych kierunków do 2025 r. Najwyraźniej maszyna działa ponieważ od teraz można grać padel Na Martynice.

Jak dotąd sześć Ośrodki zaproponował taką możliwość: Seszele, Marbella (Hiszpania), Opio-en-Provence (Francja), Lijiang (Chiny), Bali (Indonezja) i Gregoliman (Grecja).

Siódmy cel zostaje zatem dodany do wykazu. W Club Med Les Boucaniers, 6 utworów padel Właśnie zainstalowano najnowocześniejsze urządzenia, oferujące urlopowiczom nową aktywność na długiej liście już istniejących dyscyplin.

Club Med kontynuuje tę działalność promować praktykę padel na całym świecie… zawsze w towarzystwie wiernego francuskiego partnera, Babolat.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.