Już niedługo Ilford będzie mogło pochwalić się największym ośrodkiem w kraju padel w pomieszczeniu w Londynie. Rakieta Padel, ośrodek z 11 kortami, przygotowuje się do otwarcia swoich drzwi dla publiczności w przyszłym miesiącu, dokładnie w niedzielę 8 kwietnia.

Fredrika Kristenssona, dyrektor zarządzający i współzałożyciel, wyraził swoją radość deklarując: „The padel przeżywa fenomenalny rozwój i nie możemy się doczekać otwarcia naszych drzwi. Jesteśmy podekscytowani możliwością zbudowania mocnego i trwałego fundamentu dla rozwoju tego sportu, szczególnie w Ilford i Wielkiej Brytanii.

Kontynuuje: "Piękno padel polega na jego dostępności: jest łatwy do nauczenia i mogą się nim cieszyć ludzie w każdym wieku i o każdym poziomie umiejętności. Z wysokiej jakości kortami, trenerami przeszkolonymi przez LTA i usługą premium, która nie jest zawyżona, Rocket Padel otworzy nową działalność dla zupełnie nowego kraju graczy.”

Prace budowlane nad klubem zlokalizowanym w The Drive w Ilford rozpoczęły się na początku tego roku. Po ukończeniu będzie miał dziewięć torów panoramicznych oraz dwa pojedyncze korty o wysokości sufitu do 11,5 metra!

Dodatkowo w obiekcie znajdzie się strefa rozgrzewek, profesjonalny sklep, bistro bar, strefy dla widzów i sale konferencyjne. Łącznie powstanie aż 20 stanowisk pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin!

Klub Ilford będzie drugim brytyjskim centrum Rocket Padel po Bristolu. Wkrótce zostanie otwarty trzeci klub w lokalizacji nad rzeką w centrum Londynu.

Dyrektor klubu Oskar Wynne powiedział: „Naszą misją jest tworzenie padel dostępne dla wszystkich i jednoczące ludzi, niezależnie od ich wieku i poziomu. Piękno padel jest to, że jest to naprawdę fajna gra, w której można szybko osiągnąć postępy. Nie możemy się doczekać spotkania z mieszkańcami Ilford”.

Rakieta Padel, pochodząca ze Szwecji, stała się jednym z wiodących operatorów padel w Europie, płynnie łącząc sport i styl życia.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.rakietapadel.com.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !