Le padel kontynuuje ekspansję za Atlantykiem. Tym razem dzieje się to w Toronto, wraz z otwarciem pierwszego klubu padel : the T10 padel. Klub wyłącznie kryty, wyposażony w cztery zupełnie nowe tory, gwarantujące optymalne wrażenia z gry.

Architektem tego projektu jest nie kto inny jak Sebastian Giovinco. Ten były reprezentant Włoch w piłce nożnej zdecydował się zainwestować w ten rozwijający się sport. W ten sposób łączy szeregi osób publicznych uwiedzionych szaleństwem na ten sport. „The padel to jeden z najbardziej ekscytujących i przyjaznych sportów na świecie” – mówi.

Były zawodowy piłkarz Sebastian Giovinco jest wspierany przez Marco Massarotto, współzałożyciela klubu, a także prezesa.

Dzięki tej nowej infrastrukturze Sebastian Giovinco i Marco Massarotto chcą spopularyzować padel w północnej Kanadzie. „Od początkujących szukających wskazówek po doświadczonych profesjonalistów pragnących doskonalić swoje umiejętności – teraz każdy ma miejsce, w którym może cieszyć się przyjemnością z gry, czy to zimą, czy latem, bez przerw i niedogodności” – zachwyca się Prezydent Massarotto.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.