W ten weekend, UrbaniePadel Nantes-Carquefou, zlokalizowane pod adresem 3 rue Suzanne Lenglen, ZAC du Moulin Boisseau, 44470 Carquefou, będzie epicentrum padel français.

Od piątku 19 stycznia do niedzieli 21 stycznia na terenie kompleksu sportowego odbędzie się pierwszy w roku turniej P2000, najważniejsze wydarzenie w kalendarzu padel français.

Po raz pierwszy region Nantes będzie areną turnieju na taką skalę. TO Miłośnicy du padel będzie miało okazję zobaczyć w akcji najlepszych zawodników w kraju, w tym mistrzów Francji z 2023 r., Bastiena Blanqué i Thomasa Leygue'a.

Program turnieju:

  • Piątek, 19 stycznia: Od godziny 13:XNUMX turniej rozpoczną się fazami kwalifikacyjnymi.
  • Sobota, 20 stycznia: Do walki przystąpi 8 rozstawionych graczy. Ćwierćfinały mężczyzn i kobiet rozpoczną się około godziny 18:XNUMX.
  • niedziela 21 stycznia: Półfinały mężczyzn i kobiet rozpoczną się o godzinie 9:30, a finał o godzinie 14:XNUMX.

Impreza zapewnia odwiedzającym mnóstwo dobrej zabawy m.in Ciężarówki z jedzeniem dostępne w piątkowe i sobotnie wieczory, a także różne zajęcia na miejscu.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.