Pierwszy turniej Premier Padel, Ooredoo Katar Major, powraca do Paquito Navarro i Martina Di Nenno, którzy zdominowali Lebron / Galan Wreszcie.

Historia pamięta, że ​​Paquito Navarro i Martin Di Nenno wygrali pierwszy turniej na torze Padel Pierwszy. W Doha Andaluzyjczycy i Argentyńczycy nie stracą ani jednego zestawu, co jest dowodem ich solidności podczas zawodów.

W finale zmierzyli się z nimi numery 1 Juan Lebron i Ale Galan w rewanżu World Padel Tour Vigo Otwórz. I tak jak w Galicji, to podopieczni Rodriego Ovide'a wyjeżdżają z trofeum. Przed pełnym stadionem czwórka aktorów daje wspaniały spektakl, który zachwyci wszystkich „facionados”.

W pierwszym zestawie znaleźliśmy Di Nenno w trybie „zero usterek” i rozgrzanego Paquito Navarro. Połączona i pełna pewności siebie para numer 2 w rankingu wygrała pierwszy akt: 6/3.

W drugiej rundzie obie pary szły cios za cios i całkiem logicznie znalazły się w decydującej grze. Początek tie-breaka zaznaczył się dość dużą ilością błędów ze strony dwóch duetów, które wyraźnie mierzyły stawkę tego końca seta. Podczas gdy obie pary miały wszędzie po 4 punkty, to Navarro i Di Nenno lepiej poradzili sobie w końcówce meczu i odnieśli zwycięstwo: 6/3 7/6 (4).

Dzięki temu drugiemu trofeum w zaledwie 7 dni, Paquito i Martin są wyraźnie najsilniejszą parą na świecie padel światowy. Jednak bardzo poszukiwany przez światowych numer 1, Di Nenno miał niezwykle solidną grę, podczas której był regulatorem swojego zespołu, pozwalając Navarro podejmować wiele ryzyka i być decydującym. To dzięki mistrzowskiej ręce gracze Ovide oferują sobie pierwsze w historii trofeum Premier Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !