W ten weekend w Düsseldorfie Ale Galan i Juan Lebron zdobyli swój drugi tytuł w sezonie, po sukcesie w Tampere miesiąc temu.

Ale ten tytuł uzyskany od Niemiec tak naprawdę nie ma takiej samej wartości jak ten z Finlandii. Rzeczywiście, tym razem Hiszpanie zdominowali kolejno dwie poprzedzające ich w rankingu pary. Poza tym przez cały konkurs pokazali twarz, która przypominała nam o trzech latach panowania nad drużyną padel Świat.

Z tych powodów część obserwatorów wierzy, że Mistrzowie Świata 2020 realnie powrócą do czołówki i to oni będą odgrywać wiodącą rolę w kolejnych konkursach. Ale nie dotyczy to wszystkich naszych czytelników…

Rzeczywiście, po przeprowadzeniu ankiety przeprowadzonej na Instagram, widzimy, że jesteś przekonany tylko w 50% przez a powrót Lebrona i Galana na szczyt.

Zobaczymy, czy poprzednie numery 1 potwierdzą występ Niemca Padel Open w Holandii, gdzie są, pamiętajcie, w części tabeli Di Nenno i Stupa, których zmiażdżyli w niedzielę w finale!

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć stół Amsterdam Open, tak tutaj !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !