Zupełnie nowy zawodnik Team Wilson, Thomas Leygue był obok mikrofonu swojego nowego sponsoraAlix Collombon, na rozmowę kwalifikacyjną. Moment, w którym Francuzka numer 1 powitała swojego rodaka w domu Wilson.

Z tego wywiadu, w którym dwaj francuscy gracze wspólnie wracają do swoich karier, dowiadujemy się mała anegdota na Thomasa Leygue’a.

Przypominamy, że 21-latek – wkrótce skończy 22 lata – jest obecny francuski numer 1 w działalności : wskazuje na 99è miejsce w rankingu FIP. Zaczął dalej padel w 2016 roku i zaledwie rok później pojechał do Monako, aby trenować u boku sławnych zawodników Gaby Reca. Tam Thomas trenował z bardzo świetnymi zawodnikami... Z którymi w szczególności trenował Federico Chingotto et Juan Tello.

W tym czasie w księstwie mieszkało także dwóch argentyńskich graczy. Dlatego Thomas Leygue był w stanie podziel się kilkoma treningami obok tych dwóch obecnych gwiazd padel.

"To było niesamowite doświadczenie i wiele się przy nich nauczyłem– wyznaje Alix Collombon. I chcemy w to wierzyć!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.