Później zestawienie trzech najpiękniejszych kobiecych punktów du World Padel Tour Alicante Open, teraz plasuje się w pierwszej trójce mężczyzn.

Zaczynamy od jednego z największych meczów turnieju, przeciwstawiając numery 1 tym, którzy pokonali je na ósmym miejscu w Miami: Javi Garrido i Lucas Campagnolo. W przedłużonym punkcie Garrido wykonuje wspaniałą obronę na piłce do siatki Galan, zanim trafi punkt do domu po błyskawicznym zjeździe z toru!

Następnie przechodzimy do kolejnego oszałamiającego wyjścia z toru, podpisanego przez Agustina Tapię, w kolejnym rozszerzonym punkcie, zakończonego wściekłym uderzeniem Lucho Capry.

Wreszcie, to Paquito Navarro prezentuje się z wyjątkową obroną, po której następuje powrót do normy, która kończy się na poziomie 4. Pozwalamy Ci cieszyć się tymi wysokiej klasy akcjami!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi