Wraz z początkiem roku 2024 marki przesunęły granice innowacji i wydajności, oferując wyjątkowe opcje graczom na każdym poziomie. W tym artykule przedstawimy Ci nasze TOP 5 rakiety najpotężniejsze w roku 2024. Niezależnie od tego, czy jesteś agresywnym graczem chcącym zdominować siatkę, czy strategiem, który lubi kontrolować grę zza kortu, te rakiety zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować Twój potencjał na korcie.

Babolat Techniczny Viper Juan LeBron 2024

Ta rakieta w kształcie rombu, sygnowana nazwiskiem Juana LeBrona, jest przeznaczona dla graczy poszukujących większej mocy. Dzięki wyważeniu główki i ramie z włókna węglowego 12K zapewni suche i zdecydowane uderzenia. Technologia X-EVA z warstwami pianki EVA o różnej gęstości zapewnia maksymalną responsywność, zarówno w ataku, jak i obronie. Zintegrowany system Vibrasorb redukuje wibracje, nie bez znaczenia, gdy wiesz, że masz do czynienia ze szczególnie sztywnym palem, a technika 3D Spin+ zagwarantuje Ci niszczycielskie efekty.

Babolat LeBron Technical 2024

Head Ekstremalny profesjonalista

Ta rakieta atakująca, idealna dla miłośników potężnych uderzeń, jest idealna dla graczy grających blisko siatki, takich jak jej ambasador, numer 1 na świecie Arturo Coello. Grafenowa rama zwiększa siłę i zwrot siły, podczas gdy pianka Power Foam o dużej gęstości zapewnia większy wyrzut piłki. Ta zupełnie nowa pala, wyposażona w technologię Auxetic, która zapewnia moc bez utraty kontroli, będzie odpowiednia dla agresywnych graczy, którzy chcą zmaksymalizować swoje ofensywne strzały, nie pozbawiając się dobrego wypuszczenia piłki.

Head Coello Extreme Pro

Bullpadel Vertex 04 2024

Używana przez Juana Tello, ta rakieta w kształcie rombu oferuje maksymalną moc, owiniętą w szorstką powierzchnię Topspin, która gwarantuje zapierający dech w piersiach spin. System Air React Channel w tej pełnej technologii pala tworzy solidną i lekką konstrukcję. Zewnętrzny rdzeń Xtend Carbon 12K i pianka MultiEva zapewnią suche uderzenia i nienaganne czucie ze wszystkich czterech narożników kortu. Jak zwykle, ochraniacz Metalshield pasuje do systemu płytek CustomWeight, co pozwala na dostosowanie wagi do indywidualnych potrzeb. Po raz kolejny mamy do czynienia z bardzo wysoko latającym palem.

OxDog Ostateczny Pro+

Najlepszy profesjonalista+OxDog to szczególnie sztywna rakieta, idealna do mocnych uderzeń dzięki wyważeniu główki. Rama z włókna węglowego o dużej gęstości gwarantuje wyjątkową moc, a technologia SilentSpeed ​​poprawia sprzężenie zwrotne siły, jednocześnie redukując wibracje. To pala stworzona dla graczy ofensywnych na wysokim poziomie, którzy nie chcą rezygnować z mocy i precyzji. Jeśli należysz do tej kategorii, na pewno Ci się spodoba!

OxDog Ostateczny Pro+

Nox AT Luksusowy atak 18 tys

To jest wersja pala Agustina Tapii w kształcie rombu. Przeznaczony jest dla miłośników agresji i szybkości piłki. Ten nowy Attack łączy w sobie 18-karatowe aluminiowe włókno węglowe z nowym wielowarstwowym rdzeniem MLD Black Eva, dla lepszego komfortu i czucia. Ponadto jest wyposażony w zupełnie nowe technologie EOS Flap i Pulse System. Pierwszy poprawia prowadzenie, drugi redukuje wibracje. Jest to potężna rakieta, która dzięki swojej dość jednorodnej charakterystyce zadowoli jak najwięcej osób. Rzeczywiście, jest zarówno reaktywny w ataku, jak i wystarczająco zwrotny w obronie, a także wygodny, aby nie karać.

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.