Jeana-Luca Touly’ego, radny miejski Wissous i zawodnik padel w Wissous Tennis Club (WTC) przedstawia ten przyjemny klub, do którego warto zajrzeć.

Klub dla wszystkich pokoleń

„Naszą ambicją jest uświadomienie mieszkańcom stanu Wissouss i szerzej mieszkańców Ile-de-France istnienia klubu, w którym możemy znaleźć towarzyskość i radość z uczestniczenia w rozwoju padel, to ciekawy sport dostępny dla każdego: od 7 do 77 lat, a nawet starszych!”

Od tenisa do padel

„Klub tenisowy, powstały 25 lat temu w Wissous (7000 tys. mieszkańców), a położony 11 km na południe od Paryża, przekształcił się w badmintona, squasha, jorky-ball i przez sześć lat w kierunku padel który ma teraz cztery tory zastępujące jorky-ball i ostatni kort tenisowy.

Sprawa rodzinna, w której życie jest dobre

„WTC to także świetne miejsce na lunch z przyjaciółmi i współpracownikami. Nie szukaj dalej, „Fred Today” jest tu dla Ciebie! Rodzinna impreza, gotowa w jak najlepszy sposób zaspokoić Państwa potrzeby kulinarne w chłodnej atmosferze.

Na czele tej małej brasserie stoi Jean Marc Buffat, były nauczyciel tenisa i król RnB, który sprawi, że Twoja wizyta będzie czystą chwilą radości, szczęścia i śmiechu.

Za piecem znajdujemy Mireille (jej pseudonim), która codziennie przygotowuje tradycyjne domowe dania francuskie! Jest otwarta od poniedziałku do piątku w porze lunchu i w czwartek wieczorem w porze kolacji, a czasami w celu wspólnego wieczoru, koncertu…”

Dni otwarte i turnieje

– To szansa dla naszego miasta, bo korty tenisowe padel są zbyt rzadkie w Île de France. Gracze z padel w WTC większość przebywa poza zasięgiem ogółu i chcielibyśmy przybliżyć ten sport jak największej liczbie osób: w tym celu zorganizujemy dzień półotwarty w środę 3 kwietnia 2024 r. po południu w godzinach od 15:19 do 27:2024 oraz zatwierdzony turniej w sobotę XNUMX kwietnia XNUMX r.”


Amance’a Redondy’ego

Zostałem fanem padel, Zamierzam informować Państwa na bieżąco o wszystkich nowościach padel ! Do zobaczenia wkrótce na stokach!