„Mercato” kończy się na World Padel Tour i zaczynasz mieć bardzo jasne wyobrażenie o tym, jak będą wyglądać stoły w tym sezonie.

Ostatnia potwierdzona para to Léa Godallier (55 WPT) i Carolina Orsi (51 WPT)! Francuzi i Włosi, którzy mieli zakończyliśmy razem ostatni sezon, postanowili zatem kontynuować w 2023 r., tak jak to zrobili ogłoszono na Instagramie. Ta wiadomość zdecydowanie kładzie kres para Navarro/Godallier.

Taśma ręczna Godallier Orsi Malmo Open WPT 2022

Łącząc siły z leworęcznym Orsim, panujący dwukrotny mistrz Francji schodzi zatem na stałe w lewo. Stanowisko, które już dobrze zna, odkąd rozwija się tam we Francji z Alix Collombon.

Zawodniczka pochodzenia tahitańskiego, która sezon 2022 rozpoczęła na 32. miejscu w WPT, a zakończyła na 55. miejscu, będzie więc próbowała odrodzić się po drugiej stronie toru. Najprawdopodobniej para francusko-włoska rozpocznie turnieje w eliminacjach.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !