Nieobecny w Malmö, Léa Godallier rozegra swój ostatni turniej na World Padel Tour z Martiną Fassio. W rzeczywistości gracz pochodzenia tahitańskiego zarejestrowana w turnieju Mexico Open z mieszkańcem Pampeluny.

Po zakończeniu swojej sceny z Eli Amatriainem, który przeszedł na emeryturę po Minorca Open, Léa Godallier szukała partnera, z którym mogłaby zakończyć rok. I znalazła to w osobie Martiny Fassio.

To radykalna zmiana stylu dla Francuzki, która przeszła od doświadczenia 39-letniego Amatriaina do pasji 19-letniego Fassio.

Dwóch zawodników, którzy rozpoczynali kariery na prawej stronie, a następnie przeszli na lewą stronę, zastanawiamy się teraz, kto będzie grał po której stronie w Meksyku. Odpowiedź w nadchodzących dniach!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !