Juan Lebron i Ale Galan zwyciężyli w swoim drugim turnieju w sezonie w Düsseldorfie. Przede wszystkim podczas wielu Miłośnicy poprosił o ich separacjęHiszpanie odpowiedzieli na boisku, okazując się nie do pokonania w pierwszych rundach, zanim szybko wyeliminowali pary 1 i 2.

Fani stowarzyszenia Galan/Lebron mogą się cieszyć. Rzeczywiście, mieliśmy sensację podczas tego niemieckiego Padel Otwórz, aby znaleźć parę, która dominowała padel świat przez trzy lata. Agresywni, skupieni i zdecydowani „El Lobo” i „Galantico” pokazali w Niemczech swoje najlepsze oblicze, czego dowodem było zdecydowane zwycięstwo w finale ze Stupą i Di Nenno. Wygląda na to, że zwyciężając w końcu z Coello i Tapią, Mistrzowie Świata 2020 odzyskali pewność siebie.

Gdyby tytuł w Finlandii nie wywarł oczekiwanego wpływu na Ale i Juana, twierdzimy, że ten mógłby mieć zupełnie inny wpływ, głównie dzięki zwycięstwom nad dwiema najlepszymi parami sezonu. Czy Lebron i Galan będą mogli potwierdzić to za tydzień w Amsterdamie? Czekamy na Wasze opinie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !