To wyraźnie telenowela na koniec sezonu: czy Ale Galan i Juan Lebron rozpoczną sezon 2024 razem, czy osobno?

Niedawno to słyszeliśmy Galan w przyszłym sezonie połączy siły z Chingotto, a Lebron z Tello. Jednak według najnowszych informacji, które docierają do nas od naszych kolegów z ul ujawnić, Hiszpanie jeszcze nic nie zdecydowali: „Nie podjęliśmy jeszcze decyzji, żyjemy chwilą. Potrzebujemy tego, aby grać jak najlepiej i udowadniamy to.

Rzeczywiście, po zdobyciu piątego tytułu mistrza świata w 2023 r. w Mediolanie, mistrzowie świata w 2020 r. pokazują, że na koniec sezonu wyraźnie stanowią parę. Kilka tygodni temu Lebron wciąż borykał się z problemem ramienia, ale teraz jest bardziej aktywny w uderzeniach i wydaje się, że jest już prawie w pełni zdrowy. Możliwość nierozpoczęcia leczenia w 2024 roku zdaje się oddalać, a rozstanie z Galanem, które z pewnością zostało potwierdzone, wcale nie wydaje się już pewne…

Trzeba przyznać, że szczególnie dobrze spisują się Ale i Juan, a na poziomie sportowym nierozsądne byłoby rozbijanie pary, która wreszcie znów gra główne role. W takim kontekście i mając na uwadze ostatnią wypowiedź Galana, mówimy sobie, że Andaluzyjczyk i Madryniak równie dobrze mogliby wyruszyć na kolejną przejażdżkę.

Czy twoim zdaniem w przyszłym sezonie będą po tej samej stronie toru?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !