Zwyczajowo mówi się, że wielcy mistrzowie są najsilniejsi, gdy są oparci o ścianę. Juan Lebron i Ale Galan udowadniają to całej planecie padel.

Odrodzenie mistrzów

Para, która dominowała padel Światowy zawodnik przez trzy lata miał bardzo trudny początek sezonu z powodu kontuzji, ciężkich porażek i pewności siebie, która opuszczała ich na większą część roku, do tego stopnia, że pozwalając, aby pojawiły się plotki o separacji...

Jednak gdy Juan LeBron w końcu odzyskał pełną kontrolę nad swoimi środkami, Hiszpanie pokazują wszystkim, że nadal są zdolni do odgrywania czołowych ról.

W ten weekend na Minorce całkowicie przyćmili Agustina Tapię / Arturo Coello, parę, która wcześniej systematycznie miała nad nimi przewagę zwycięstwo odniesione z bólem w Düsseldorfie.

Koniec plotek?

Wreszcie wydaje się, że ten niemiecki sukces całkowicie ożywił Mistrzów Świata 2020, którzy po porażce w półfinale w Amsterdamie dodali tytuł do swojej kolekcji na Balearach. Wtedy jeszcze w to nie wierzyłeś, ale wygląda na to, że dawne numery 1 powróciły!

To proste, po spędzeniu całego początku sezonu bez zdobycia ani jednego trofeum, Hiszpanie zdobyli trzy tytuły w pięciu ostatnich konkursach WPT.

Wystarczająco, aby rozwiać wszelkie plotki o separacji? Może jeszcze nie, ale jeśli Ale i Juan utrzymają dobrą formę podczas trzech ostatnich turniejów sezonu, trudno będzie im wyobrazić sobie zakończenie ich wspólnej przygody…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !