To już koniec telenoweli Lebron/Galan. Hiszpanie wspólnie udostępnili na Instagramie jednoznaczną publikację: będą kontynuować współpracę w 2024 roku.

Plotki, które zapowiadały Ale Galana u boku Federico Chingotto w 2024 roku, były zatem fałszywe. A przynajmniej nie są już istotne. Rzeczywiście, jak ogłosili na Instagramie, Juan LeBron i Ale Galan w przyszłym sezonie nadal będą po tej samej stronie toru.

Czy kiedyś mieli zamiar się rozstać, ale ostatecznie porzucili ten pomysł ze względu na dobre wyniki na koniec roku? Wydaje się to całkiem prawdopodobne: po odbiegającym od standardów początku sezonu, naznaczonym kontuzjami i frustracją, Hiszpanie zaliczyli wyjątkową końcówkę sezonu, zdobywając od września pięć tytułów!

Perspektywa rozpoczęcia 2024 roku na pierwszym miejscu rankingu Premier Padel Czy to też ważyło na wadze? Nie jest to wykluczone, że Lebron i Galan kontynuują współpracę i w przyszłym roku oczywiście znajdą się w gronie wielkich faworytów, podobnie jak pary Stupa/Di Nenno i Coello/Tapia, nad którymi często w końcówce mieli przewagę w sezonie.

Od teraz czekamy na to, z kim zagra Fede Chingotto, którego ogłoszono wraz z Galanem. Najnowsze plotki wysyłają go razem z Momo Gonzalezem, nie do końca był to decydujący zawodnik, o którym mówił Paquito Navarro, ale wybitnego obrońcy, który potrafił stworzyć bardzo trudną do manewrowania parę. Ciąg dalszy nastąpi.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !