Po tym Wyraźne zwycięstwo hiszpańskiej pary Juan Lebron / Ale Galan na Open Minorca zastanawiasz się, kto może ich pokonać, gdy są w najlepszej formie.

Navarro/Di Nenno na bardzo wysokim poziomie

Świat padel jest jednomyślny: Paquito Navarro i Martin Di Nenno całkowicie zasługują na swój numer 2 nasiona na World Padel Tour.

Argentyńczyk i Hiszpan od kilku miesięcy grają na bardzo wysokim poziomie i ich 4 finały w ostatnich 4 turniejach w pełni o tym świadczą. Podczas Menorca Open kontynuowali swój rozmach, w tym zadając Stupie i Ruizowi 6/1 6/4, aby dotrzeć do finału bez utraty seta.

Marzyli o drugim tytule w 2021 roku, ale w finale po raz drugi z rzędu polegli z… Lebronem i Galanem!

Lebron i Galan: dominacja od 2020 roku

Hiszpanie wygrali 12 z 25 możliwych tytułów między 2020 i 2021 rokiem. Innymi słowy, prawie co drugi turniej wygrywa hiszpańska para. Zmonopolizują pierwsze miejsce w rankingu od czasu powrotu porodu i nie zamierzają z niego zrezygnować.

Juan Lebron krzyczy z radości z Alejandro Galan

Rzeczywiście, z 4 punktami przed Paquito Navarro, trzecim i 800 nad Martinem Di Nenno, czwartym, dwóch mężczyzn, z których każdy ma po 3 punktów w tabeli, zakończy rok na szczycie rankingu, o ile nie będzie kontuzjowany.

Trzeba powiedzieć, że kiedy grają najlepiej, są po prostu niezwyciężeni. Wczoraj w finale, przeciwko parze, z którą prawie wszyscy się zgadzają, osiągnęli recital zdobycia punktów. Pomiędzy uderzeniami za linią i potężnymi salwami, dwaj mężczyźni grali padel po prostu za szybko dla konkurencji. Sam Paquito Navarro rozpoznał go pod koniec spotkania.

Później delikatna mała kropka, Wydaje się, że numery 1 rozpoczęły się na prawej nodze. Juan Lebron odzyskał dobrą postawę na korcie, a jego partner wrócił do bycia maszyną do wygrywania punktów. Wszystkie światła palą się na zielono dla tych dwóch młodych ludzi, którzy będą wielkimi faworytami finału mistrzowskiego na koniec sezonu. Pobici przez Belę / Tapię w zeszłym roku, z pewnością będą chcieli „naprawić sytuację” w 2021 roku!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !