Debiut Juana Lebrona i Ale Galana z nowymi kolegami z drużyny miał miejsce wczoraj podczas pierwszego P2 roku w Wenezueli.

Juan Lebron i Momo Gonzalez, rozstawieni z numerem 4, pokonali hiszpańskie kwalifikacje Quilez/Bueno: 7/5 6/4.

Na koniec dnia na stadionie Dracu Rider, Ale Galan i Fede Chingotto, rozstawieni z trzecim miejscem, nie musieli długo walczyć, aby wygrać z Valdesem/Mendezem 3/6, 3/6 w 0 minut.

Arturo Coello i Agustin Tapia, królowie Doha i Acapulco z numerem 1, pozbyli się Gila / Gutierreza 6/3 6/2 w zaledwie 43 minuty, podczas gdy Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno, rozstawieni z numerem 2, pokonali Albę / Marcosa 6/1 6/2 w 44 minuty.

Jak widać, poszło bardzo szybko. I nie bez powodu na stokach jest gorąco!

W losowaniu kobiet w 1/2 finału pierwsze cztery rozstawione drużyny zakwalifikowały się do kolejnych meczów. Delfina Brea i Bea Gonzalez, rozstawienie 3, zmierzą się z Piltcherem / Valenzuelą, Triay / Fernandez, rozstawienie 4, zagrają z Orsi / Lobo, Ortega / Virseda, rozstawienie XNUMX, zmierzą się z kwalifikantami Atencią i Marquesem, na koniec Salaza / Icardo, rozstawiony XNUMX , zmierzy się z Ortizem / Lucendo.

Trzy dni po zwycięstwie w GNP Mexico P1 w Acapulco Jessica Castelló i Claudia Jensen (rozstawione z numerem 6) wygrały mecz z Talavanem / Rodriguezem 6/2 6/3.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.