Juan LeBron u podstaw nowej kontrowersji, która wywołuje wiele rozmów w Acapulco. W sercu tego zamieszania Andaluzyjczyk wyróżniał się w sposób, który wywołał ożywione debaty w społeczności padel.

Kontrowersyjna uroczystość

Kiedy Premier Padel z Acapulco w ćwierćfinale Juan Lebron i Ale Galan zmierzyli się z Mikiem Yanguasem i Javierem Garrido. Zwycięstwo Lebrona i Galana mogło być momentem świętowania. Jednak zachowanie Lebrona po meczu szybko przyćmiło wyniki sportowe.

Rzeczywiście, Lebron po meczu kontrolowanym od początku do końca postanowił uczcić to zwycięstwo, zdejmując koszulkę i wymachując nią przed przeciwnikami, co była postrzegana przez publiczność jako prowokacyjny gest. Akcja ta natychmiast wywołała negatywną reakcję widzów.

Lebron, niezrozumiany, niezdarny?

Ten odcinek przypomina poprzednie zachowanie Lebrona, zwłaszcza podczas incydentu naznaczonego gorącą wymianą zdań podczas Majora Kataru. Działania te zrodziły już pytania dotyczące zachowania niektórych aktorów w społeczeństwie padel.

Uszkodzony obraz

Juan LeBron jest doceniany za swój talent. To nie jest pytanie. Ryzykuje jednak, że ostatecznie jego wizerunek zostanie nadszarpnięty przez zachowanie uznane w praktyce za niewłaściwe.

Uśmiech Galana, gdy widzi, jak jego partnerka trzyma jego koszulkę, mówi wiele: dzięki Chingotto te nieszczęścia się skończą.

Nowe wymówki?

Oczekujemy nowych przeprosin ze strony Lebrona. Ale czy to wystarczy, aby zapomnieć o tym kolejnym odcinku?

Pamiętamy także słowa do Miami Juana LeBrona, który skrytykował World Padel Tour jego brak profesjonalizmu w odniesieniu do pewnych zachowań w stosunku do określonych graczy lub pewnych sytuacji.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.