Zaledwie miesiąc po przybyciu do Hiszpanii Léo Poulain już wykazuje postępy na swojej drodze do zostania zawodowym tenisistą. padel.

Marzenie w przygotowaniu

Léo Poulain podjął odważną decyzję o wyjeździe do Hiszpanii, aby spełnić swoje marzenie i spróbować szczęścia w zawodowym świecie padel, dzieląc się swoimi doświadczeniami w sieciach społecznościowych.

Najnowszy film na YouTube: odkrywczy mecz

W swoim najnowszym filmie na YouTube zatytułowanym „Mecz z norweską dwójką” Léo pokazał swoje postępy. Jego trener Richy Bailey powiedział, że był zaskoczony występem Léo i jego partnera Samiego Iznasniego, ponieważ nie spodziewano się, że wygrają ten mecz.

Sekrety Leo

Léo przyznaje, że „przez pierwsze trzy tygodnie był całkowicie zagubiony, biorąc pod uwagę wszystkie informacje przekazywane przez jego hiszpańskiego trenera”. Jednak podczas tego meczu mówi, że „odłączył mózg i cała nauka wróciła”.

Praca i koncentracja

Léo zdaje sobie sprawę, że wciąż ma wiele do zrobienia, aby „odłączyć ten słynny mózg i znaleźć strefę koncentracji”. Niemniej jednak jest zachwycony, że mógł pokazać swoje umiejętności, ponieważ jego przeciwnicy nie byli pobłażliwi.

Oglądać mecz

Aby zobaczyć Léo i Sami w akcji, obejrzyj mecz tutaj: Mecz z Norwegiem numer 2

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.