Oczekiwane zwycięstwa, zdobyte zwycięstwa ... Drużyna mężczyzn z Francji postawiła na logikę, a zwłaszcza na swoją rangę.

Po 2 meczach grupowych bez problemu wygrała 3/0, awansowała do półfinałów XI Mistrzostw Europy Padel przez zespoły rozgrywające się w Rzymie we Włoszech.

Tego popołudnia Francuzi pokonali drużynę Holandii, dzielną, ale słabszą. W konfrontacji ze swoją federacją brakowało holenderskich numerów 1, a ich zespół oczywiście w tym tygodniu w Rzymie.

Nasi trzykrotni mistrzowie Francji, Bastien i Johan, łatwo przełączają się na zestawy 2: 6 / 2 6 / 2.

Drugi mecz wygrywa niezredagowana drużyna: Adrien Maigret związany z Justinem Lopesem. 9eme człowiek (po ostatniej porannej paczce Jeremy Ritz w ostatnią minutę),

Justin z sukcesem wypuścił niebiesko-biało-czerwoną tunikę dla swojego pierwszego zespołu we Francji. Pomimo niewielkiego napięcia na początku gry para Lopes / Maigret wykonuje tę pracę poważnie i wygrywa również w zestawach 2.

Historyczna para Haziza-Scatena kończy zadanie w grze 3e 7 / 5-6 / 2 ... Jutro poziom podniesie się w półfinale.

Drużyna Francji spróbuje awansować do finału. W tym celu trzeba będzie pokonać potężną drużynę Wielkiej Brytanii. Połowa z tych graczy gra w Hiszpanii i gra na World Padel Tour. Francuzi znają tych graczy i boją się ich. „To nie będzie łatwe”, mówią nam! Więc uważaj!

Będziesz musiał podnieść swój poziom gry po 2 cichych spotkaniach, przeciwnik będzie zupełnie inny… to jest pułapka, której należy unikać! Mamy nadzieję, że Francuzi odniosą zwycięstwo w sobotę w finale… Bądź na miejscu Padel Mag, aby ich zachęcić, liczymy na Ciebie.