Nawet jeśli od lat jesteś numerem jeden na świecie i nadal jesteś jednym z najlepszych graczy na świecie, możliwe jest popełnianie... głupich błędów. To właśnie przydarzyło się Alejandro Galanowi podczas jego ćwierćfinału przeciwko Momo Gonzalezowi i Javiemu Garrido.

Punkt został zdobyty, Ale Galanowi wystarczyło podanie piłki nad bazową szybą. Jednak w nadmiarze relaksu dawny numer jeden na świecie spycha go na sam dół siatki. Wymowna jest reakcja Juana LeBrona w tle. Nawet Ale Galan wydaje się być oszołomiony, że przeoczył tak oczywisty ruch.

To odwrócenie uwagi od Alejandro Galana nie podoba się trenerowi. Bo chociaż jego zespół rozegrał solidny mecz z Momo Gonzalezem i Javim Garrido, wyłapuje najmniejszy błąd.

Jorge Martinez : „Gramy doskonale, oni muszą grać na 200%… a my się nie pierdolimy”

Alejandro galan : „Przeszliśmy przez to gówno. Chodź, skoncentrujmy się.

Możemy to sobie powiedzieć, Jorge Martinez jest bezkompromisowy w stosunku do swoich zawodników. I to dotyczy pary Lebron/Galan, która ostatecznie wygrywa 6/3 6/4 i dotarł do półfinału.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.