Czekaliśmy na A rysować aby dowiedzieć się, kto, Mapi czy Majo, którzy obaj zajęli w Wyścigu szesnaste miejsce, wezmą udział w Finale Mistrzowskim. Bliźniacy ostatecznie zdecydowali się sami podjąć decyzję.

Nie będzie losowania, która z obu sióstr zagra na ostatnim turnieju w historii World Padel Tour. Rzeczywiście, jak nas poinformowano nasi koledzy z Mundo Deportivo, to Mapi weźmie udział w konkursie. Zawodniczka po prawej zakończy tym samym karierę zawodową w Palau Sant Jordi wraz ze swoją przyjaciółką Lucią Sainz. Na razie nie wiemy, który z dwóch zawodników do rywalizacji przesunie się na lewą stronę. Łucja, która już ewoluowała w tym kierunku, wydaje się a priori najlepiej przygotowana do przejęcia odpowiedzialności za sprawę odwrócić.

Majo rozegrała zatem ostatni mecz w swojej karierze w Meksyku, porażkę w pierwszej rundzie z Velasco/Canovasem, co pozwoliło Veronice Virsedzie wyprzedzić w rankingach zawodników Sebastiana Nerone i pozbawić byłego numer 1 ostatniego wspólnego tańca.

Dzięki temu nowemu udziałowi Mapi Alayeto stanie się jedynym graczem, który wziął udział we wszystkich edycjach turnieju kończącego sezon. Wspaniała nagroda za ogromną karierę bliźniaków.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !