Francuska Federacja Tenisowa właśnie zaktualizowała długo oczekiwaną klasyfikację Padel Messieurs 2017.

Jeśli turnieje Padel w ten weekend będą mogły korzystać ze starych rankingów, kolejne będą musiały skorzystać z tych zaktualizowanych rankingów.

ranking-łopatkowe 2017-panów-tri-a-rzędowe

Pamiętaj, że jeśli liga Lyonnaise jest nadal bardzo dobrze reprezentowana, następuje wyrównanie poziomu między północą a południem. Dowodzi to, że w średnim okresie rankingi będą coraz bardziej reprezentatywne.

Oczywiście dobrze wyposażone miejsca w turniejach Padel są oczywiście łatwiejsze do rangi.

Mistrzowie Francji, padel i niekwestionowany prawdziwy francuski 1, będą musieli robić turnieje, aby zająć swoje miejsce. Czy nie powinniśmy zwiększyć współczynnika dla pary, która wygrywa mistrzostwa Francji? Aby medytować, ponieważ dziś para Scatena / Haziza zajmuje tylko miejsce 23e (11 / 12 parą) ...

Kolejna obserwacja: Istnieją zawodnicy 1500 we Francji, którzy brali udział w co najmniej zatwierdzonym turnieju 1, podczas gdy we Francji jest prawie praktykujących 10.000.


 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.