W dwóch meczach bardziej taktycznych niż fizycznych Argentyńczycy Arce i Dal Bianco zakwalifikowali się do finału, w drugim meczu byli to Brazylijczycy Flores / Julianoti którzy skasowali swój bilet.

julianoti flores dal bianco arce finał lizbona
Julianoti / Flores -Dal bianco Arce Finale APT Master Portugalia, Lizbona

W pierwszym meczu półfinałówtrzecia najlepsza para na torze, młodzi Argentyńczycy Maxi Arce / Franco Dal Bianco weteranom Guillermo Lahoz i Diogo Schaefer. Od początku meczu Argentyńczycy wydawali się wygodniejsi i chłodniejsi na korcie centralnym Hede. PadelŚrodek. Od drugiej partii Maxi i Franco dostali przerwę, która wystarczyła, by wziąć set 6-4.

Diogo i Willy zmęczeni

W drugim secie Willy i Diogo wyglądali na nieco bardziej zmęczonych niż ich przeciwnicy. Ćwierćfinały i XNUMX/XNUMX finału miały swoje konsekwencje na parze, której w ostatnim secie w zawodach skończyło się paliwo. Druga runda to recital dla Argentyńczyków, którzy dzięki 6-3 zakwalifikowali się do drugiego finału w niespełna tydzień.

Brazylijczycy nakładają

Półfinał, który był klasykiem z Ameryki Południowej, obrócił się na korzyść Brazylijczyków Julio Julianoti /STefano Flores w obliczu Argentyńczyków Pablo barrera / Nicolas Egea. Rozpoczęciem meczu była partia szachów, w której każda para ćwiczyła padel jakość. Julio i Stefano wymusili decyzję i zrobili przerwę w piątym meczu seta, aby wygrać pierwszego seta: 6-4.

W drugim secie Brazylijczycy grali chłodna głowa i czekali na najlepsze momenty, aby wydać swoje najlepsze ujęcia. Zdestabilizowani Nicolas i Pablo popełnili błędy, które pozwoliły Floresowi/Julianotiemu wygrać seta i tym samym zapewnić sobie miejsce w finale.

Jutro finał APT Padel Tour Kungsbacka Open odbędzie się na korcie centralnym pięknego kompleksu sportowego Hede PadelŚrodek. To bedzie zemsta dla Maxiego i Franco po porażce w finale Mistrz Portugalii.