Premier Padel nadal odkrywa na nowo padel. Później po usunięciu złoty punkt, obwód oferuje coś nowego: finał w sobotę i kolejny w piątek !

Patrząc na kalendarz Premier Padel w nowym sezonie 2024 wyróżniają się dwa konkursy. To jest o Rijad P1 i Katar Major, dwa pierwsze terminy. Rzeczywiście, patrząc na daty turniejów, szybko zdajemy sobie sprawę, że finały zostaną rozegrane nie w niedzielę, ale dalej w sobotę za pierwszym, a nawet za w piątek na drugie!

Calendario-First-Padel-2024

Zmiana nawyków, którą wydaje się tłumaczyć prosty powód: początek Ramadanu. Jeszcze kilka dni temu nie wiedzieliśmy dokładnie, kiedy ten bardzo ważny dla muzułmanów dzień będzie miał miejsce w 2024 roku, dlatego rozumiemy, że organizacja chciała to zapewnić, proponując finał Kataru Major na 8 marca. Ostatecznie w tym roku Ramadan rozpocznie się normalnie marsz 10, dzień, w którym logicznie rzecz biorąc powinien odbyć się finał katarskiego turnieju. Organizatorzy zatem dobrze wywiązali się ze swojej roli.

Aby móc rozegrać finał Kataru Major w piątek, też było to konieczne przesunąć Riyad P1 o jeden dzień, z finałem w sobotę!

To oczywiściewyjątkowy przypadek bo jak widać na powyższym kalendarzu, tylko te dwa turnieje będą miały swój finał w innym dniu niż niedziela.

Przypominamy, że rozpocznie się stół finałowy Riyadh P1 poniedziałek 26 lutego. Z kolei kwalifikacje rozpoczną się od tego sobota 24 lutego, Z kilku Francuzów, którzy spróbują wyrobić sobie markę!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.