Nie mniej niż dwunastu Francuzów zostaną w tym przypadku dostosowane do torów międzynarodowych sobota 24 lutego. Sześć w Szwecji, w FIP Rise et sześć w kwalifikacjach P1 w Riyadzie.

Po stronie szwedzkiej 6 trójkolorowych rano wyruszą na stoki, aby zabiegać o miejsce w ćwierćfinale turnieju. Wśród nich znajdziemy: Carla Toully, Wendy BarsotyFilemona RaichmanaJulian SeurinBastien Blanqué et Dylana Guicharda.

Bastien Blanqué i Dylan Guichard to nasiona 2. Wśród kobiet jest Carla Touly nasiono numer 3 obok Margaridy Fernandes (117).

Kierunek Riyad dla pozostałych Francuzów, z sześciu francuskich zawodników zaangażowani dzisiaj w pierwszy dzień kwalifikacji. Pewne jest, że od tego czasu co najmniej jeden Francuz będzie obecny w drugiej rundzie kwalifikacji Johan Bergeron et Maxime Moreau spotka się z parą francusko-hiszpańską Jerome Inzerillo / Martinez Sanchis.

Manu Vivesa i Jérémy’ego Scateny również tam będą i będą mieli wiele do zrobienia, ponieważ zmierzą się z pierwszym nasieniem previi: braćmi Melendez.

Ostatni francuski i nie najmniej ważny, ponieważ jest to francuski numer 1, Thomas Leygue. Ze swoim partnerem Ferran Insazmierzą się z Sergio Icardo i Christianem Fusterem.

Rozpoczęcie spotkań zaplanowano na godzinę 14:XNUMX.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.