W Quinta da Marinha padel jest obecnie królem, od rana wiele gier, w tym niektóre bardzo zaskakujące, jak wielka konfrontacja Brazylii i Hiszpanii w słynnej śmierci kurczaka liczy się także Portugalia.

Aby powrócić do Francji, bitwa jest trudna na wszystkich frontach. Po pierwsze, panie niestety przegrały 2 / 1 z Meksykanami. W obliczu Hiszpanii, ulubieńca zawodów, Francja po prostu nie ma szans. Francuzi zmierzą się z graczami, którzy należą do światowej czołówki ... To zajmie tylko te gry, a zwłaszcza, że ​​nie będą zasmuceni przyszłymi wynikami między tymi narodami 2.

Musisz więc pomyśleć o kolejnym kroku: Bezpośredniej kwalifikacji do finałów następnych mistrzostw świata w wiosłowaniu drużynowym. Tak, Francja nadal może ukończyć 9e zawodów, a tym samym zweryfikować swój bilet, jeśli wygra w drugim meczu wszystkie mecze.

Dla panów za godzinę weźmiemy udział w mini finale pomiędzy Włochami a Francją o drugie miejsce w grupie C. Dziś rano Francja przyznała Belgii 3/0. Francuzi byli nienaganni i szczególnie regularni podczas swoich spotkań. Wielki mecz dnia: mecz pomiędzy Scatena / Haziza i Montoisy / Jeuniaux, którzy spotkali się po wielkim meczu Mistrzostw Europy w grudniu ubiegłego roku. Kolejne tricolorowe zwycięstwo z wynikiem 7/6 7/6.

Francja spotyka się z Włochami o miejsce w finale mistrzostw świata Padel. Włochy przegrały dziś rano 3 / 0 przeciwko Paragwajowi i dlatego są jak Francja w obowiązku wygranej. Na papierze Francja wydaje się mieć niewielką przewagę nad Włochami, ponieważ jej zespoły są bardziej jednorodne. Po stronie włoskiej jest oczywiście nieunikniony i utalentowany Marcelo Capitani. Scatena / Haziza musiała pokłonić się silnym Włochom 2. Ale żeby mieć nadzieję, Włochy będą musiały zerwać swoją parę 1 ... To dlatego, że próbowała zrobić przeciwko Paragwajowi bez powodzenia, to z pewnością będzie to, co spróbuje zrobić ponownie.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.