W Quinta da Marinha padel jest obecnie królem, od dziś rano wiele gier, w tym niektóre bardzo zaskakujące, jak wielka konfrontacja Brazylii i Hiszpanii w słynnej śmierci kurczaka liczy się także Portugalia.

Aby powrócić do Francji, bitwa jest trudna na wszystkich frontach. Po pierwsze, panie niestety przegrały 2 / 1 z Meksykanami. W obliczu Hiszpanii, ulubieńca zawodów, Francja po prostu nie ma szans. Francuzi zmierzą się z graczami, którzy należą do światowej czołówki ... To zajmie tylko te gry, a zwłaszcza, że ​​nie będą zasmuceni przyszłymi wynikami między tymi narodami 2.

Musisz więc pomyśleć o kolejnym kroku: Bezpośredniej kwalifikacji do finałów następnych mistrzostw świata w wiosłowaniu drużynowym. Tak, Francja nadal może ukończyć 9e zawodów, a tym samym zweryfikować swój bilet, jeśli wygra w drugim meczu wszystkie mecze.

W przypadku mężczyzn weźmiemy udział w mini-finale między Włochami i Francją, zajmując drugie miejsce w grupie C. Dziś rano Francja umieściła 3 / 0 w Belgii. Francuzi byli nienaganni i szczególnie regularni podczas swoich spotkań. Wielka gra dnia: mecz Scatena / Haziza i Montoisy / Jeuniaux, którzy znaleźli się po wielkim meczu mistrzostw Europy w grudniu ubiegłego roku. Nowe trójkolorowe zwycięstwo nad wynikiem 7 / 6 7 / 6.

Francja spotyka się z Włochami o miejsce w finale mistrzostw świata Padel. Włochy przegrały dziś rano 3 / 0 przeciwko Paragwajowi i dlatego są jak Francja w obowiązku wygranej. Na papierze Francja wydaje się mieć niewielką przewagę nad Włochami, ponieważ jej zespoły są bardziej jednorodne. Po stronie włoskiej jest oczywiście nieunikniony i utalentowany Marcelo Capitani. Scatena / Haziza musiała pokłonić się silnym Włochom 2. Ale żeby mieć nadzieję, Włochy będą musiały zerwać swoją parę 1 ... To dlatego, że próbowała zrobić przeciwko Paragwajowi bez powodzenia, to z pewnością będzie to, co spróbuje zrobić ponownie.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.