Daddy Yankee nadal okazuje swoją miłość padel. Ten, który niedawno stał się szczęściarzem Profesjonalny właściciel franczyzy Padel Liga (PL), właśnie ujawnił nazwę tego zespołu: Kozy Flowrida!

Pro Padel Liga Daddy Yankee

W oświadczeniu Daddy Yankee sam powiedział: „damy więcej przepływu padel, ta drużyna zmieni oblicze sportu“. Do Marcosa Del Pilara, założyciela PPL, przybycie Daddy Yankee jest „zaszczyt".

W tej chwili zespół nie podał jeszcze żadnego nazwiska zawodnika, z wyjątkiem nazwiska kapitana: Luisa Carrero. Jednak na początku niewyraźne efekty wizualne dają wgląd w pięciu przyszłych graczy w drużynie.

Rozpoznajemy całkiem dobrze bliźniacy Alayeto, przyszli emeryci z World Padel Tour, Ale również Pablo Lima, który pod koniec września przeszedł na emeryturę i Aranzazu Osoro. Wątpliwości pozostają co do piątego gracza, który wydaje się być raczej wysokim i brodatym mężczyzną. Jak myślisz, kto to jest?

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.