Mówiliśmy o tym od kilku dni, to już oficjalne: światło dzienne ujrzą pary Sanyo Gutierrez / Agustin Gutierrez i Momo Gonzalez / Javi Garrido.

I to właśnie w stolicy Hiszpanii za tydzień te dwa duety rozpoczną nowy etap, co pokazuje rejestracje do turnieju WPT Madrid Master. A więc to koniec pary Sanyo/Momo.

Rodzina przede wszystkim

Ostatnio nie zawsze wyglądający na bardzo zmotywowanego, 39-letni Sanyo wydaje się nieco słabnąć. Zawsze świadomy swojego poziomu gry „El Mago” z pewnością czuje, że w tym bardzo pracowitym sezonie nie może rywalizować z najlepszymi turniejami za turniejami.

Rozpoczyna zatem nowy etap u boku swojego siostrzeńca Agustina, z pewnością po to, aby ten ostatni mógł zrobić krok naprzód w swojej karierze, temu, który od jakiegoś czasu znajduje się w pierwszej czterdziestce.

Dwaj członkowie tej samej rodziny, którzy trenują razem w akademii Equelite w Alicante – noszącej nazwiska Sanyo i Juana Carlosa Ferrero – będą zatem starali się, aby wszystko, co tylko w ich mocy, włoży się w oficjalną pracę konkursową, znalazło miejsce w życiu codziennym.

Pamiętamy, że obaj panowie grali razem na turnieju w zeszłym sezonie w Doha, kiedy Agustin Tapia nie mógł uczestniczyć w turniejach Premier Padeli że tak naprawdę nie był to sukces, z powodu porażki w pierwszej rundzie z Vilariño/Gonzalezem…

W Madrycie utworzą parę z numerem 10, co oznacza, że ​​Sanyo po latach bycia jedną z najlepszych par na świecie wypada z czołówki.

Sanyo Agustin Gutierrez WPT 2021 Marbella

Para w 100% andaluzyjska i zmiana stron

Widzieliśmy ich razem na treningu jakiś czas temu. Andaluzyjczycy Momo Gonzalez i Javi Garrido w końcu zdecydowali się zaryzykować.

Momo, widziany nieco po prawej stronie z Sanyo na turnieju Roland-Garros, przygotowywał się zatem do zmiany stron. Rzeczywiście, dzięki temu nowemu skojarzeniu rozumiemy, że to przytłaczający Garrido będzie grał na lewej stronie.

Czy Gonzalez doświadczy lepszej konwersji na prawicę niż jego rodak Paquito Navarro, który szybko zmienił kurs? Ciąg dalszy nastąpi.

Należy pamiętać, że obaj mężczyźni zostaną rozstawieni z numerem 7 w Madrycie.

Inne nowe pary

Bracia Rico, usunięci odpowiednio przez Agustina Gutierreza i Javiego Garrido, zmuszeni byli szybko znaleźć partnera dla Madrytu. José zagra z zawodnikiem, którego dobrze zna, bo dzielił już z nim tor, Jorge Ruizem, zaś Javi będzie rywalizować w turnieju z gigantem Rafą Mendezem.

Należy zauważyć, że Juanlu Esbri i Edu Alonso, którzy już to zrobili ogłosili separację, rozegrają swój ostatni wspólny turniej w stolicy Hiszpanii. Zobaczymy zatem po zawodach, z kim obaj panowie będą kontynuować sezon. Lucas Campagnolo, obecnie bez partnera i który nie powrócił jeszcze do formy w Madrycie, również będzie musiał znaleźć nowego kolegę z drużyny. Być może Esbri lub Alonso dla Brazylijczyka zdolnego do gry zarówno na lewej, jak i prawej stronie… Pliki do naśladowania!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !