Na WPT German Padel Open, Superpibes, Franco Stupaczuk i Martín Di Nenno zmierzą się w półfinale z Paquito Navarro i Fede Chingotto, wspominając w ten sposób swoją niedawną konfrontację w Madrycie.

Stupa / Di Nenno zatrzymuje Augsburgera / Libaaka

Od czasu udziału w Paraguay Open Tino Libaak i Leo Augsburger nie zaznali smaku ćwierćfinału, blokowanego za każdym razem przez Franco Stupaczuka i Martína Di Nenno. Nadal nie ma żadnego exploita ze strony młodego Libaaka/Augsburgera, który logicznie rzecz biorąc przegrał w dwóch setach: 6/4 6/2.

Pierwszy set wydawał się wyrównany, jednak wystarczyła przerwa, aby Stupa /Di Nenno wygrała 6/4, zanim minęła drugą/

Drugi set jest skomplikowany dla młodej argentyńskiej pary Libaak / Augsburger, która w pierwszym secie ściga się za Les Superpibes, a następnie Stupa / Di Nenno wygrywa 6/2 w drugim secie.

di nenno stupa niemiecki wpt

Paquito i Chingotto w formie

W półfinale Stupaczuk i Di Nenno zmierzą się z Paquito Navarro i Fede Chingotto; konfrontacja przypominająca półfinał Madrid Masters. Superpibes wywalczyli sobie miejsce w finale i zostali mistrzami.

W ćwierćfinale Paquito Navarro i Fede Chingotto pokonali Mike'a Yanguasa i Fernando Belasteguína 7/6(5), 6/0.

paquito chingotto niemiecki wpt
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.